Nezávislá topení

S nezávislým topením již nemusíte škrabat námrazu na čelním skle. Jízda ve vyhřátém vozidle Vám zcela jistě zpříjemní celý den. Nehledě na to, že předehřátí snižuje opotřebení motoru a také vypouští snižuje množství vypuštěných emisí.

Pracujeme s nejnovějšími modely a nabízíme rychlá a výkonná nezávislá topení eThermo Top Evo a Thermo Top Evo, avšak díky dlouholetým zkušenostem si poradíme i se starším modelem (Air Top, Air Top Evo, Thermo Top Evo), který si žádá opravu.

 • Autorizované zastoupení a certifikovaný servis nezávislých topení

  Webasto, Brano a Truma

  30 let zkušeností

 • Odborné montáže, opravy, záruční a pozáruční servis nezávislých topení Webasto

  Pravidelně školený personál

 • Služby poskytujeme nejen v sídle společnosti, ale také u zákazníka

  Vzdálenost pro nás není překážkou

Kontaktujte nás telefonicky +420 725 906 135 nebo nás navštivte osobně. Rádi Vám poradíme a navrhneme pro Vás nejlepší řešení.

Benzínové a naftové nezávislé topení Thermo Top Evo

Elektrická nezávislá topení eThermo Top Eco

Nabízíme Vám řešení pro širokou škálu dopravních prostředků. Instalujeme nezávislá topení nejen pro osobní auta, dodávky, autobusy, nákladní vozidla, zemědělskou techniku a stavební stroje, ale také pro lodě a speciální vozidla.

Provádíme také montáže a opravy a pozáruční servis střešních oken Hollandia pro osobní auta a zemědělskou techniku. Rovněž dodáváme náhradní díly pro střešní okna Hollandia.