O nás

Společnost AT TRADING s.r.o. vznikla v roce 2009 se zaměřením na bezpečnost a pohodlí řidičů a cestujících. V oboru máme více jak 30 let zkušeností. Díky tomu Vám dokážeme nabídnout služby ve vysoké kvalitě, navrhnout pro Vás nejlepší řešení a podělit se s Vámi o zkušenosti.

Při spolupráci se zákazníky si zakládáme na:
  • Spokojenosti zákazníka

    Je pro nás důležité, aby jste se k nám rádi vraceli

  • Férovém přístupu

    Naše slovo platí

  • Rychlosti a kvalitě odvedené práce

    Jsme si vědomi, že i vy neradi čekáte.

Jsme autorizovaným zastoupením a certifikovaným servisem zařízení Continental-VDO, Webasto, Brano, Diavia, Kalori atd., jenž může provádět odborné montáže a opravy těchto zařízení také u zákazníka.

V oblasti digitálních a analogových tachografů se specializujeme na montáž, opravy a ověřování tachografů v nákladních automobilech a autobusech a jiných vozidlech, kde je instalace tachografu vyžadována.

Rovněž provádíme montáž, záruční a pozáruční servis nezávislých topení Webasto a Brano, která zvyšují komfort celé posádky vozidla v zimním období a také přispívají pozitivně k ekologickému prostředí. Montáže provádíme pro osobní a nákladní vozidla, zemědělskou techniku a pracovní stroje.

Naopak tomu v období tepla zajišťujeme servis klimatizací instalovaných v užitkových a nákladních vozidlech, pracovních strojích a zemědělské technice.

Traktorové nosiče kontejnerů jsou nedílnou součástí našeho portfolia, které nacházejí uplatnění nejen v zemědělství, stavebním průmyslu ale převážně v technických službách měst a obcí.